header-tolbar_01header-tolbar_02pristatymasindividualusrankuapsauga

Apie lauko baldus

PINTI LAUKO BALDAI

Pinti baldai ne tik papuoš terasą ar sodą, bet ir pakvies patogiai prisėsti svečius ar kavinės lankytojus.
Kiekvienas iš jų pintas rankomis naudojant plokščias arba apvalias pynimo vyteles, karkasui naudojant tvirtą, patvarų ir lengvą aliuminį.
Toks medžiagų derinys leidžia sukurti ypatingo dizaino stilingus lauko baldus, kurių matmenys, spalvos ir komplektacija gali būti koreguojami atsižvelgiant į kliento pageidavimus, kas yra svarbu kavinėms, užeigoms, restoranams, viešbučiams bei, žinoma, kiekvienam, norinčiam stilingos terasos ar ypatingo kampelio savo namuose.

Pinti lauko baldai gaminami iš medžiagos, atsparios mūsų klimatui, todėl jų nepaveiks mūsiškės oro sąlygos, jie atsparūs UV spinduliams, o spalvos neblunka. Tinkamai prižiūrint, impregnuojant, jie peržiemuos ir lauke, pasirūpinant minimaliu uždangalu.

Pintus baldus bei minkštas dalis prižiūrėti lengva – galima pavalyti skudurėliu ar plauti vandens srove. Jūsų poilsio zoną, terasą ar klientų aptarnavimo vietą jie puoš ne vieną sezoną.

Su kiekvienu klientu aptarsime Jūsų lūkesčius, norus, patarsime ir padėsime išsirinkti pintus baldus už patrauklią kainą.

Sveiki, gal turite klausimų? Parašykite mums

Užpildykite ir spauskite "Siųsti"